آیکون سایت

دوره مهارت های چهارگانه

سطح دوره :متوسطه, پیشرفته

ویژه :بزرگسالان

تصویر شخص در حال یادگیری مهارت

تقویت زبان انگلیسی با دوره مهارت های چهارگانه :

اگر برای تقویت زبان انگلیسی برنامه‌ ریزی کرده اید، ممکن است بخواهید قبل از اینکه وارد یک دانشگاه در کشوری به زبان خارجی شوید، خودتان را آماده کنید. پس بهتر است درنگ نکنید و شروع به یادگیری و تمرین کردن زبان خارجی کنید. آمورشگاه زبان های خارجی ممتاز برای شما زبان آموز گرامی این دوره ها را با بالاترین کیفیت فراهم می کند.

هر چه قدر که با زبان انگلیسی آشنایی بیشتری داشته باشید، راحت‌ تر می‌ توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر، یکی دیگر از دلایل یادگیری زبان می باشد که باعث می‌ شود در مدرسه و دانشگاه احساس تنهایی نکنیم.پس یاد بگیرید که کلمات کاربردی و عبارات پر کاربرد را در زبان انگلیسی بشناسید که می‌ تواند در این زمینه کمک بسیار زیادی به شما بکند.

یکی دیگر از دلایلی که نیاز دارید از آن استفاده کنید تا از طریق آن در زبان انگلیسی استاد و حرفه ای شوید، این است که زبان انگلیسی یکی از احتیاجات شما می باشد.دانش آموزان بین المللی که می‌ خواهند در کشور هایی به زبان انگلیسی مطالعه کنند، می توانند سطوح مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند. درس خواندن در خارج از کشور نیاز به یادگیری کامل زبان انگلیسی و پشت سر گذاشتن امتحانات تخصصی مثل آیلتس، تافل یا TOEFL  دارد؛ البته برای فردی که زبان انگلیسی زبان اولش نباشد.

تقویت زبان انگلیسی با مهارت های اساسی :

1- تقویت زبان انگلیسی لیسنینگ یا مهارت شنیداری :

شنیدن توانایی دریافت و تفسیر دقیق پیام ها در فرایند ارتباط است شنیدن کلید حل همه ارتباطات موثر است بدون توانایی گوش دادن پیام ها به راحتی درک نمی شود و در نتیجه ارتباط از بین می‌رود و فرستنده پیام می‌تواند به راحتی ناامید و عصبانی شود اگر یک مهارت ارتباطی وجود دارد باید بر آن مسلط شوید گوش دادن است برای تقویت زبان انگلیسی در کنار یادگیری دوره های زبان انگلیسی شرکت در کلاس لیسنینگ باعث افزایش مهارت شنیداری و ارتباط موثر می شود یکی از بهترین کتاب های آموزشی آموزش شنیداری کتاب Tactic for listening است که سطح مبتدی تا پیشرفته را شامل میشود این کتاب شامل فعالیت های متنوع و جذاب برای مهارتlisteningاست که در سه سطحbasic, developing و expandingگرداوری شده است.

2- تقویت زبان انگلیسی اسپیکینگ یا مهارت گفتاری :

صحبت کردن فرآیند تعاملی است که در آن اطلاعات به اشتراک گذاشته می‌شود و مهارت های گفتاری به عنوان مهارت‌هایی تعریف می‌شود که به ما امکان برقراری ارتباط موثر را می‌دهد بنابراین توسعه مهارتهای گفتاری برای برقراری ارتباط بسیار مهم است. توانایی صحبت کردن به صورت روان و موثر و بدون وقفه مهارتی است که زبان آموزان در طول دوره های تخصصی تقویت زبان انگلیسی اسپیکینگ به آن دست پیدا می کند که نتیجه آن تقویت اعتماد به نفس در صحبت کردن است بنابراین توسعه مهارتهای گفتاری برای ارتباط موثر بسیار مهم است یکی از مهمترین موضوعات در زبان قدرت مکالمه و مهارت صحبت کردن است بنابراین تقویت این مهارت از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است .

برای تقویت این مهارت کنار دوره های آموزشی شرکت در کلاس مکالمه باعث تقویت مکالمه روان افزایش اعتماد به نفس و کاهش وقفه در صحبت کردن میشود یکی از کامل ترین کتاب های آموزشی مکالمه speak now است مجموعه چهار سطحی مخصوص دوره های متوسط و پیشرفته که توسط یکی از اساتید زبان به نام jack c Richard تالیف و در انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است کتاب به گونه‌ای تدوین شده است که شما را برای رویارویی در مقطع مختلف آماده می کند.

3- تقویت زبان انگلیسی رایتینگ یا مهارت نوشتاری :

مهارت نوشتاری شامل دانش و توانایی های مربوط به بیان کلمه از طریق نوشتن است. توانایی برقراری ارتباط واضح از طریق نوشتن در هر صنعتی کاربرد دارد، نوشتن حرفه ای سبکی از نوشتار واضح و مختصر است که اطلاعات و ایده ها را در محیط حرفه ای سریع بیان میکند . رایتینگ  یکی از مهارت های چندگانه زبان انگلیسی است که تنها دانش زبانی برای آن کافی نیست بلکه نیازمند تمرین و استمرار است. در دوره تخصصی تقویت زبان انگلیسی رایتینگ یا مهارت نوشتاری مهارت های لازم برای بخش writing آموزش داده می‌شود کتاب آموزشی Mat clarck با هدف آشنایی با بخش‌های مختلف writing و نوشتن مرحله به مرحله و استفاده از جملات هماهنگ و پاراگراف زبان اموز را با سبک های مختلف نوشتاری اشنا میکند

4- تقویت زبان انگلیسی ریدینگ یا مهارت خواندنی :

مهارت خواندن ضروری است و به عنوان یک پایه اساسی برای یادگیری عمل می‌کند در زندگی روزمره نیاز به خواندن ثابت می کند تقویت زبان انگلیسی ریدینگ یا خواندن یک مهارت مهم در زبان است و به شما کمک می کند درک خود را در زبان بهبود بخشید و واژگان خود را بسازید برای تقویت این مهارت در کنار یادگیری دوره های زبان شرکت در کلاس های ریدینگ باعث میشود زبان آموزان ساختار یک متن را فهمیده و کلمه های اصلی را پیدا کرده و واژگان جدید را یاد بگیرند. کتاب inside reading یکی از بهترین کتاب های تقویت reading است که در پنج جلد منتشر و با توجه به سطح مهارت ریدینگ تدریس می شود این کتاب شامل تمرین، فعالیت‌های متنوع و امتحان مرتبط به سطح reading است.

این مهارت ها چطور گروه بندی می شوند؟

1- بر اساس مسیر ارتباطی:

  • مهارت های ورودی (پذیرا): Listening و Reading
  • مهارت های خروجی (تولیدی): Speaking و Writing

2- بر اساس روش ارتباطی:

  • شنیداری یا گفتاری (شفاهی): Listening و Speaking
  • نوشتاری: Reading و Writing

اشتراک گذاری :

دوره های مشابه
تصویر کلاس خصوصی زبان
دوره های خصوصی
Private courses
تصویر کودک زبان آموز
دوره های کودکان و نوجوانان
children & teenagers
جوانان در حال تدریس
دوره های نوجوانان و بزرگسالان
Teenagers & adults
تصویر کلاس تخصصی زبان
دوره های تخصصی
Specialized courses
آموزش آنلاین زبان
دوره های آنلاین
Online courses